Naše služby

Demolice

• Demolice, bourací práce • Disponujeme veškerou technikou potřebnou pro provedení demoličních (bouracích) prací. • Zajistíme nejen veškeré práce, ale případné také odvoz suti a zbylého stavebního materiálu.

Malé, velké stavby

Vždy se můžete spolehnout, že práci odvedeme kvalitně. Podívejte se na naše reference, proč si pro realizace malé nebo velké stavby vybrat právě nás.

Zpevněné plochy, parkoviště, chodníky, cesty

Realizujeme zpevněné plochy, včetně zemních a výkopových prací , pokládky podkladových vrstev, postavení bočních opěr a pokládky vlastní dlažby. Stačí nás kontaktovat.

Zemní a výkopové práce

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce spojené s výstavbou rodinných domů, občanských staveb a průmyslových objektů. Hloubíme základy, jámy pro septiky a jímky, výkopy inženýrských sítí a kolektorů - plynovody, kanalizace, elektřina, vodovody.

Kontejnerová doprava 4 a 8 tun.

Kontejnerová doprava, zajistíme odvoz sutin z demolice a ostatních materiálů. Disponujeme 4 a 8 tunovým kontejnerem.

Drcení stavební sutě

Drcení a třídění stavební sutě. Možnosti dopravy.

naše firma

Naše firma S.K.D. StavProjekt s.r.o. provádí kvalitní stavební práce veškerého druhu. Malé, velké stavby, demolice, zemní práce v běžných i ztížených podmínkách, zajišťujeme kontejnerovou dopravu, drcení substrátu, vykopové práce. Neváhejte se na nás obrátit s Vaší poptávkou.

Sídlíme v Brně

Pobočka V Hodoníně

Kvalitní stavební práce

Seriózní a poctivé jednání

kontaktní formulář